Sari la conținutul principal

CARIERE

CROITOR CONSTRUCTOR TIPARE

SE SOLICITA:

Persoana tanara, dinamica, dedicata muncii si procesului de creatie;
Buna organizatoare;
Buna colega, sociabila, cu simtul umorului;
Experienta relevanta in lucrul cu haine pentru femei;
Experienta in lucrul cu designeri;

SE OFERA:

Mediu de lucru prietenos in cadrul unei companii romanesti de succes;
Retributii si bonusuri in functie de performanta;
Contract pe perioada nedeterminata;
Program lucru Luni-Vineri 07:00 – 16:00;
Punct de lucru Brasov, zona centrala;

Descrierea jobului

CROITOR CONSTRUCTOR TIPARE:

– Realizarea manuala a sabloanelor pentru tipare dupa schite designer;
– Implementarea pe GEMINI CAD a tiparului, multiplicarea si incadrarea marimilor in span;
– Confectionarea prototipului;
– Plasarea si urmarirea comenzilor (prototip) in productie;
– Elaborarea documentatii tehnice pentru productie (procese tehnologice, consumuri, specificatii tehnice, instructiuni control, instructiuni de lucru);
– Responsabilitati de CTC si respectarea termenelor de livrare;
– Participare la introducerea noilor produse in fabricatie, pastrarea legaturii cu departamentul croi – creatie;

Soft Gemini Cad Systems

OPERATOARE VANZARI ON-LINE LOGISTICA

Angajam operatori vanzari online/logistica pentru departamentul de vanzari din Brasov

CERINTE:
– Persoana serioasa, tanara, dinamica, sociabila, organizata, buna comunicatoare;
– Cunostinte operare Internet, PC, navigare WEB situri online platforma e-commerce WordPress;
– Cunostinte vanzari, directe sau telefonic; domenii conexe – constituie un avantaj;
– Dispozitie pentru a munci, invata si performa in cadrul unui brand romanesc de succes;
– Cunostinte contabilitate primara;
– Cunostinte tesaturi si haine femei – reprezinta un avantaj;
– Absolventa Bacalaureat/ Studenta sau absolventa Studii superioare;
– Angajament pe termen lung;

OPERATOARE VANZARI ONLINE / LOGISTICA

CERINTE:
– Preluarea comenzilor online sau telefonic, rezervarea comenzilor din stoc si pregatirea livrarii comenzilor online de pe situl companiei catre clientele finale;
– Pastrarea legaturii permanent cu Clientele prin telefon/mail
– Ambalarea comenzilor si organizarea transportului prin firme de curierat;
– Logistica stocurilor;
– Vanzari telefonice;
– Pregatirea livrarilor comenzilor in depozit;
– Urmarirea si finalizarea comenzilor, verifica incasarea sumelor datorate;
– Emitere documente urmarire comenzi si incasare;
– Asistenta Directoare vanzari companie;

BENEFICII:
– Lucrul intr-o companie romaneasca tanara, de succes;
– Training si promovare;
– Retributii si bonusuri in functie de activitate si vanzarile realizate;
– Program lucru flexibil 08:30 – 17:30 L-V;
– Salariu motivant in functie de performanta;